Firma realizuje projekt europejski pn.: „Podniesienie wydajności produkcji drewnianych konstrukcji narożników tapicerowanych w spółce KUP-POL, poprzez zakup innowacyjnej pilarki optymalizującej z popychaczem i sortownikiem klasyfikującym”. Projekt jest finansowany w ramach funduszu: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Celem operacji jest rozwój prowadzonej działalności gospodarczej poprzez zakup 1 maszyny tj. pilarki optymalizującej z popychaczem i sortownikiem klasyfikującym, poprzez zwiększenie produkcji i uzyskanie wzrostu przychodów ze sprzedaży oraz wzrostu zatrudnienia o 4 nowe miejsca pracy. Przewidywane wyniki: zakup maszyny (pilarki optymalizującej z popychaczem i sortownikiem klasyfikującym) uzyskanie wzrostu przychodów i stworzenie 4 nowych miejsc pracy.

Dane kontaktowe

„KUP-POL” eksport – import s.c.

Radostów Drugi 61

98-410 Czastary

Tel.: 62-78-48-189

Tel. kom.: +48 578-912-281

Godziny otwarcia

8.00 - 17.00

NIP: 619 – 00 - 18 - 666

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KUP-POL” eksport – import s.c., Radostów Drugi 61, 98-410 Czastary, NIP: 619 – 00- 18- 666 i podmiotów współpracujących z „KUP-POL” eksport – import s.c. oraz w celu archiwizacji i prowadzenia działań marketingowych podejmowanych przez „KUP-POL” eksport – import s.c. samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że „KUP-POL” eksport – import s.c. poinformowała mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych ich poprawiania oraz o możliwości udostępnienia moich danych osobowych podmiotom trzecim współpracującym z „KUP-POL” eksport – import s.c..

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od „KUP-POL” eksport – import s.c., Radostów Drugi 61, 98-410 Czastary, NIP: 619 – 00- 18- 666, oraz od podmiotów współpracujących z „KUP-POL” eksport – import s.c. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

* pola obowiązkowe

Mapa dojazdu